Kā runāt ar ārstu par seksuāla rakstura ievainojumiem (jo, jā, tas jums jādara)
https: //www.youtube.com/watch? v = 7uln5wSbcRY
 Kāpēc jums vajadzētu izmēģināt dzīvnieku astes dibena aizbāžņus Lietas, no kurām jāturas prom no iemiesot TPR / TPE, želejas, gumijas un jebkuru krāsotu vai rotātu aizbāžņu, jo daudzi no šiem pārklājumiem var nokrist iekšpusē fiziskā formā. cabaret wigs atrast perfektu asti un arī jums pilnīgi ir vajadzētu būt tas, ņemiet vērā spraudni savienots. Ideālā gadījumā zinot , kurš izmērs pievienojams jūsu muca var rīkoties palīdzēs jums ar iegādi bet kad atrodaties ar izcilu asti uz spraudņa, kas ir pārāk milzīgs , tad nesteidzieties un strādājiet ar savu veids tikpat daudz kā. Durex CondomsArī astes būs vēlas tīrīšana!
Tas īpaši attiecas uz matiem vai pūkainiem astes aizbāžņiem rezultātā agrāk nekā un pēc lietošanas).
Atstājiet nožūt vai pilnībā nožūt ar mīksts dvieli. Dibenu spraudņi ir izcili , ja jūs zināt ceļu izmantot , tepat daži lietām , ​​kas palīdzēja man atbrīvoties, izmantojot muca spraudni / astes spraudni. Iespējams, viens no piekārtiem dibena kontaktdakšas manā kolekcijā tas ir zaķa astes dibena spraudnis, kuram ir trīs .5 collu silikona muca spraudnis, lai izbaudītu . Rozā patiesībā patiešām pievelk jūsu uzmanību, un es tam atdodu visu laiku jo tas izskatās tik patīkams .
Daži materiāli , stikls, keramika un metāls , iekļauti, atbildēt paaugstināt temperatūru modifikācijas . Materiāli kas gludāki slīdot vienkāršākā un ir tendence izmantot daudz mazāk eļļu.
ball and chain savu durvju aili un priecājieties par mūža anālo stimulāciju. Trešais solis ir eļļošana.

Ievads seksa rotaļlietu materiālos


Silikons jūtas vienkārši grezns pēc tam, kad esmu uzvilkts, un maiga līkne skar visas pareizās vietas prieks manis. Kad jums ir garlaicīgi ar jūsu tradicionālo mucu aizbāžņiem, nerūsējošais tērauds ir firma atgādinājums par Visi no jautri jūs varēsit izbaudīt . Šis anālais āķis to noved pie intensīvā, nodrošinot ) priecājas par labākais veids tas vietas celms uz atkal maksts id lube . wedding stockings , būs sajūtas ir jūtams dibena iekšpusē un kam ir dibens ar aizbāzni nodrošina papildu sajūta tur augšā un padara visas šīs sajūtas papildu intensīvas iekšpusē dibena.
Šis silikona aizbāžņa spraudnis ir krāsas no dzimuma šķidruma karoga, kaut arī ikviens var labumu no klasiskā muca spraudņa dizaina. Uzliesmotā bāze nodrošina ka tā